Fethiye The Bay Beach Hotel Tatil Fırsatı
Fethiye The Bay Beach Hotel Tatil Fırsatı

25 Haziran 2022 - 11:23:29

Çıktı Al

Yorum (0)

Fethiye’de unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamayı istediğiniz zaman Fethiye The Bay Beach Hotel en mantıklı seçenek olarak karşınıza çıkacaktır. Tam anlamıyla konforlu bir tatil fırsatının adresi konumunda yer alan bu tesis, doğa dostu olan bir hizmet anlayışına da sahip! Dalaman – Fethiye Karayolu üzerine konumlanmış olan Fethiye The Bay Beach Hotel toplamda 50 bin m2’lik bir alan üzerinde hizmet sunuyor. Tam 30 bin m2’lik bir alana sahip olan Günlüklü Koyunda yer alan otelde yapabileceğinize çok sayıda etkinlik de yer alıyor.

Fethiye balayı oteli denildiğinde akla gelen en mantıklı tercihler arasında yer alan Fethiye The Bay Beach Hotel; konuklarının konforu için bütün ayrıntıların düşünüldüğü bir otel olarak da dikkatleri üzerine çekiyor. Sığla Ormanlarıyla kaplı bir bölgeye konumlanan otelin, kendine özgü mimarisiyle dikkat çekici bir etkiye sahip olduğu biliniyor. Özelliklerine baktığımızda hem Türkiye’de hem de dünyadaki ender oteller arasında yer alan Fethiye The Bay Beach Hotel, sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir tatil deneyi vaat ediyor!

Fethiye Denize Sıfır Otel Konsepti!
Fethiye The Bay Beach Hotel günümüz itibariyle hem konumu hem de hizmet anlayışıyla harika bir tatil fırsatının adresi konumunda yer alıyor. Fethiye denize sıfır otel konseptini başarılı bir şekilde yansıtmayı başaran otelde pek çok farklı aktivite yapmanız da mümkün! Doğal güzelliklerin merkezinde yer alan otelin Dalaman Havalimanına sadece 38 km mesafede yer alması, pratik bir şekilde bu otele ulaşmayı da mümkün kılıyor.

Göcek kent merkezine sadece 10 km mesafede yer alan Fethiye The Bay Beach Hotel; Fethiye kent merkezine de sadece 17 km mesafede bulunuyor. Günlüklü Koyu’nda konumlanan bu güzel tesis, doğaya saygılı bir tesis olarak da dikkatleri üzerine çekiyor. Konuklarının keyifli bir şekilde tatil yapması için tüm ayrıntıların düşünüldüğü bu otel, konuklarına mükemmel bir tatil deneyimi de sunuyor! Bütün bu bilgiler ışığında unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamayı istediğiniz zaman Fethiye The Bay Beach Hotel, mükemmel bir tatile imzasını atıyor!

Fethiye The Bay Beach Hotel Özellikleri
Tam 20 adet konforlu standart odası bulunan Fethiye The Bay Beach Hotel’de 12 adet standart tip bungalov, 5 adet Deluxe bungalov, 2 adet Deluxe Suite Bungalov bulunuyor. Ayrıca 3 adet Family Suites bulunan otelde, 3 adet Sultan Suites ve 1 adet de Pasha Suite yer alıyor.

Hemen Rezervasyon İçin:
Fethiye The Bay Beach Club Hotel
0252 424 09 73
YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Dikkat! İstanbul'un o ilçelerinde elektrik kesintisi
Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ; İstanbul’un Avrupa yakasında bazı ilçelerde bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle 7 Ekim Cuma günü elektrik kesintisi yapılacağını açıkladı.
06.10.2016
12 PKK'lı Daha Etkisiz Hale Getirildi
TSK, Hakkari Çukurca’da süren hava harekatında 12 PKK'lı tesirsiz hale getirildi.
07.09.2016
Fethiye The Bay Beach Hotel Tatil Fırsatı
Fethiye The Bay Beach Hotel Tatil Fırsatı
25.06.2022
O Talepler Reddedildi
FET֒ darbe girişimine katıldı ve daha sonra Yunanistan'a kaçarak siyasi sığınma talebinde bulunan 8 askerden 3’ünün başvurusu, siyasi iltica komisyon tarafından reddedildi.
22.09.2016
Web tasarımda ilk izlenim etkisi
Web tasarımda ilk izlenim etkisi
06.07.2021
TBMM Başkanı Kahraman Bayram İçin Ne Söyledi
TBMM Başkanı Kahraman, "El ele, Gönül Gönül'e vererek, yaşadığımız bu güzel vatanda en büyük zenginliğimiz, farklılıklarımız, barış ve huzur içinde bir arada yaşayabilmemizdir.
11.09.2016
09 KASıM 2016 TARIHI ŞANS TOPU ÇEKILIş SONUCU!
HANDE YENER ESTETIK OPERASYON YAPTıRDı
TOPLAM 872 BIN METREKARE ARSA SATışA çıKARıLDı
VICDANSıZ BIR ANNE BEBEğINI ÇöPE ATTı!
İşTE DEFNE SAMYELI'NIN SARışıN HALI
KOCAELI, ANKARA VE BURSA'DA FETÖ/PDY OPERASYONU
RONALDO ÇOşTU
5. SıNıFTA ARTıK DERS YOK
TFF BEşIKTAş HAKKıNDA NE SöYLEDI
AVOKADO DEYIP GEçME FAYDASı SAYMAKLA BITMIYOR
PARAMPARçA YENI SEZON DA YINE ŞAşıRTTı
KıRGıN ÇIçEKLER REKOR KıRMAYA DEVAM EDIYOR
GAZETE MANŞETLERİ