HAKKıMıZDA


Sizlere doğru ve tarafsız haber anlayışıyla haberlerini sunan ve güncel bir şekilde haberleri sizlere servis eden www.medyahaberci.com okurları için her gün kendisini daha fazla geliştirmekte olup sizlere profesyonel bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamış olan bir internet haber sitesidir. Bu haber sitesine istediğiniz an ulaşabilir ve güncel haberleri anında alabilirsiniz.

Uzun yıllar boyunca internet haber servisciliği yapacak olan medyahaberci.com'da yer alan haberlerin hepsinin %100 doğruluk payı bulunmaktadır. Aynı zamanda yukarıda denildiği gibi haberlerin hepsi tarafsız bir şekilde uzman kadronun elinden geçen haberlerdir. Şuanda bünyesinde bir çok editör bulunmaktadır ve bu editörler günün her saati sizlere haber servis etmektedir. Geçmişten günümüze kadar bir çok kez tercih edilen ve tıklanan bir internet haber sitesi olan medyahaberci.com'da her haberin ayrı bir değeri vardır. İletişim sayfasına tıklayarak bizlere ulaşabilirsiniz ve doğrudan iletişim kurabilirsiniz. Haberler ajanslar tarafından bizlere servis edilip düzenlenilip bu şekilde %100 doğru olarak bizlerde sizlere servis etmekteyiz.
Önümüzde yer alan seneler içerisinde daha fazla hizmet vereceğimizden aynı zamanda daha bir çok kategoride haber yapacağımızdan yani kendimizi geliştireceğimizden emin olabilirsiniz. Gayelerimizin içerisinde her zaman sizlere yeni bir şeyi servis etmek var. Hedefimiz sizlerle beraber büyümek ve bu sektör içerisinde yer alan haber sitelerinin arasından sıyrılıp sizlere profesyonel bir şekilde haberlerinin sunan bir internet haber servisi olabilmek. 

 
09 KASıM 2016 TARIHI ŞANS TOPU ÇEKILIş SONUCU!
HANDE YENER ESTETIK OPERASYON YAPTıRDı
TOPLAM 872 BIN METREKARE ARSA SATışA çıKARıLDı
VICDANSıZ BIR ANNE BEBEğINI ÇöPE ATTı!
İşTE DEFNE SAMYELI'NIN SARışıN HALI
KOCAELI, ANKARA VE BURSA'DA FETÖ/PDY OPERASYONU
RONALDO ÇOşTU
5. SıNıFTA ARTıK DERS YOK
TFF BEşIKTAş HAKKıNDA NE SöYLEDI
AVOKADO DEYIP GEçME FAYDASı SAYMAKLA BITMIYOR
PARAMPARçA YENI SEZON DA YINE ŞAşıRTTı
KıRGıN ÇIçEKLER REKOR KıRMAYA DEVAM EDIYOR
GAZETE MANŞETLERİ